Biķernieku pamatskolas Skolas padomes vizīte Krustpils novada Sūnu pamatskolā

Biķernieku pamatskolas Skolas padome organizēja pieredzes apmaiņas braucienu pie mūsu izglītības iestādes draugiem uz Krustpils novada Sūnu pamatskolu.

Sūnu pamatskola dibināta 1920.gadā kā četrklasīga pamatskola Sūnu Maijas mājās „Sūņi” pie Sūnu ezera – no turienes arī radies skolas nosaukums. Savā pastāvēšanas laikā skola vairakkārt tika reorganizēta, mainoties arī nosaukumam. Ar 1991.gada 22.jūniju skola tiek nodota Kūku pagasta pašvaldībai, bet ar 1.septembri pārdēvē par Sūnu pamatskolu. Šobrīd Sūnu pamatskolā mācās ap 100 izglītojamo pamatskolas pakāpē un 51 bērns pirmsskolas izglītības grupās.

Sūnu pamatskolas kolektīvs sagatavoja lielisko ekskursiju un izglītības iestādes prezentāciju. Biķernieku pamatskolas Skolas padomes pārstāvjiem bija iespēja iepazināties ar Kūku pagasta bibliotēkas un pirmsskolas izglītības grupu darbību. Tikšanās gaitā bija interesanti uzzināt arī par Sūnu pamatskolas attīstības projektiem un nākotnes perspektīvu.

Biķernieku pamatskolas Skolas padome izteic pateicību Sūnu pamatskolas direktorei Valdai Kalniņai un skolas kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu un dalīšanos pieredzē! Šādas tikšanās ir vērtīgas, jo ļauj salīdzināt izglītības iestāžu stiprās un vājās puses, radīja jaunas ieceres mūsu skolu turpmākam darbam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *