Biķernieku pamatskolas skolēni piedalījās nodarbību ciklā “Es un pasaule- 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu.”

27. un 28. novembrī Biķernieku pamatskolas 8.-9.klašu skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros piedalījās nodarbību ciklā “Es un pasaule- 4 dzīves scenāriji un kā tas ietekmē pašvērtējumu.”

Galvenais mērķis bija nodarbību cikla laikā sniegt atbalstu skolēniem sevis izzināšanā, pašvērtējuma paaugstināšanā un padziļināt zināšanas par to, kā pašvērtējums ietekme uz karjeras mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu.

Nodarbības vadīja individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore Daina KRIVIŅA. Viņas dzīves misija ir “Palīdzēt cilvēkiem sasniegt viņu mērķus, noticēt sev, veikt labos darbus un dzīvot dzīvi uz 100%!”

Izmantojot dažādas metodes un paņēmienus (Ledlaužu aktivitāte, interaktīvs tests, spēle utt.), viņa palīdzēja skolēniem saprast cik svarīgi ir veidot adekvātu pašvērtējumu, izzināt sevi, pārdomāt karjeras lēmumu pieņemšanu un veiksmīgas karjeras veidošanu. Strādājot gan grupās, gan individuāli skolēni izzināja nepieciešamās īpašības, kuras jāattīsta sevī, lai veidotos veiksmīga karjera, un kādi ir veiksmīgas karjeras priekšnosacījumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *