Biķernieku pamatskolu apmeklēja VUGD pārstāvji

Neraugoties uz to, kas tu esi – transportlīdzekļa vadītājs, pasažieris vai gājējs, tev ir jāzina, kā pareizi rīkoties pēc ceļu satiksmes negadījuma. Ja ir noticis ceļu satiksmes negadījums un nepieciešama glābēju palīdzība – nekavējoties zvani 112! Zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru, ir iespējams izsaukt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Gāzes avārijas dienestu, kā arī Valsts policiju.

30. septembrī VUGD pārstāvji apmeklēja Biķernieku pamatskolu un atgādināja par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem. Pieredze rāda, ka cilvēki nereti nezina, kā pareizi rīkoties pēc šādiem negadījumiem, tāpēc VUGD mērķis ir atgādināt iedzīvotājiem par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem – to, ka ir jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112, nevis jāfotografē vai jāfilmē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *