Biķernieku putras vārīšana visas nedēļas garumā

Biķernieku pamatskolas 2. klase kopā ar skolotāju Jeļenu Ivbuli Putras nedēļas ietvaros izlēma pārbaudīt, kura putra ir visgaršīgākā un visspēcinošākā. Lai šo plānu īstenotu, tika iesaistītas visas izglītojamo mammas, kuras skolas mājturības kabinetā rādīja meistarklases. Tika vārītas gan prosas putra ar ķirbi, gan auzu pārslu putra ar augļiem, gan griķu putra ar gaļu, gan mannas putra ar šokolādi, gan rīsu pārslu putra ar ievārījumu. Un, protams, garšīgākās un veselīgākās izrādījās – visas putras kopā, jo katra no tām ir ar savu „odziņu”, un katra mamma jau gatavo neatkārtojami, tāpēc labākās meistares tituls pienācās visām mammām. Bet ar pilniem punčiem putras vārīšanas pasākums tika papildināts ar dažādu spēļu spēlēšanu, kurās bērni ieguva jaunas zināšanas par graudaugiem, putrām un putru ēšanas tradīcijām.

Skolotāja Jeļena izsaka pateicību vecākiem par atsaucību Putras nedēļas īstenošanā un kopā pavadīto laiku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *