Biķernieku sākumskolas skolēni iepazinās ar amatniecības nozari

24.novembrī Biķernieku pamatskolā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros viesojas vizuāli plastiskās mākslas skolotājs un amatu meistars keramikā Valdis GREBEŽS. Viņš uzaicināja visus 1.-4. klašu skolēnus piedalīties jautrā un aizraujošā pasākumā “Tikšanās ar profesijas pārstāvjiem amatniecības nozarē”. Pasākuma galvenais mērķis bija padziļināt skolēnu zināšanas par amatniecību , par amatnieka darba specifiku un uzzināt vairāk par profesijas apgūšanas iespējām.

Pasākuma laikā bērni ar Valda Grebeža palīdzību ne tikai noskaidroja kas ir amatnieks, ko viņš izgatavo, ar ko atšķiras amatnieku darinājumi no rūpnieciski izgatavotām lietām, bet arī praktiski izmēģināja savas prasmes un iemaņas darbā ar malu. Katrs dalībnieks izgatavoja savu unikālu svilpi, kuru meistars palīdzēja atdzīvināt – iedeva iespēju skanēt.

Šīs pasākums deva skolēniem iespēju uzzināt vairāk par keramika profesiju, pārbaudīt savas spējas profesijā un, varbūt, pamēģināt atrast sevi amatniecībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *