Bioloģijas skolotāju seminārs

22.10.2015. Daugavpils novada Izglītības pārvaldē notika bioloģijas skolotāju seminārs. Seminārā uzstājās Vispārējās izglītības galvenā speciāliste Janita Zarakovska. Viņa atgādināja skolotājiem par reģistrēšanos bioloģijas olimpiādei, par vērtēšanas sistēmas ievērošanu skolā un par instrukcijām pirms eksāmeniem.

Tālāk skolotājas apsprieda Rīgā iegūto informāciju un dažādus jautājumus. Skolotājas saņēma prezentācijas un kontaktinformāciju par izglītības centriem, par bezmaksas nodarbībām un ekskursijām, ko organizē Dabas aizsardzības pārvalde. Iepazinās ar Dabas pasaules fonda rekomendācijām stundu laikā izmantot vairāk informācijas par mežu. Skolotājas izanalizēja bioloģijas eksāmenu un diagnosticējošo dabaszinību darbu 9. klasē.

Diskusiju izraisīja jautājums par kompetenču izglītību, kas nākotnē sagaida visas skolas.

Semināra noslēgums bija Latgales zoodārzā, kur speciālists informēja skolotājus par dzīvniekiem, par pētījumiem, ko veic zoologi Daugavpils novadā, un par laboratorijām, kuras izmanto kā mākslīgi izveidotu vidi dzīvnieku pavairošanai un, ja ir nepieciešamība, viņu ievadīšanai dabā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *