Birznieku pamatskola pārstāvēja novadu Latvijas jaunatnes Ziemas olimpiādē

6. un 7. februārī Ergļos norisinājās Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde (LJZO), kurā  piedalījās 1088 dalībnieki 104 skolu komandās no 38 pašvaldībām. Daugavpils novads bija pārstāvēts ar Birznieku pamatskolas komandu. Daugavpils novada godu aizstāvēja sportiste Zlata Pancerko un viņas sporta skolotājs Aleksandrs Puzirevskis. Sportiste savā 3. vecuma grupā startēja gan biatlonā, gan slēpošanā (kopumā 3 starti). 1.dienā bija izcīnīta 18.vieta slēpošanā, 2.dienā bija izcīnīta 15.vieta slēpošanā un 6.vieta biatlonā, kas ir ļoti labs sasniegums, jo sportistei tie ir pirmie starti šogad. Kā teica pati sportiste, viņai atmiņā palika moments, kas viņa nesa lāpu lāpu gājienā un nosauca viņas skolas nosaukumu.

Rezultāti ir pieejami http://ergli2015.olimpiade.lv/lv/sakums. Iegūtā 6. vieta biatlonā ļāva ieņemt Birznieku pamatskolai 54. vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *