Birznieku pamatskola uzsākta projekta „Kopā būt!” realizācija

Birznieku pamatskolā sākusies projekta ‘Kopā būt!” realizācija. Projekta galvenie mērķi: kopīgi sadarbojoties pedagogiem, skolēniem un vecākiem, rast inovatīvākas darba formas darbam ar riska grupas vecākiem bērnu audzināšanas prasmju un sociālo kompetenču paaugstināšanai.

Jūnijā pasākumā katrs vecāks saņēma informāciju-vēstuli par projekta aktivitātēm. Kopā ar vecākiem svinējām Bērnības svētkus. Interesanti bija visiem. Vecāki ar saviem bērniem piedalījās zīmējumu konkursā uz asfalta citos konkursos.

5.jūnijā organizējām kopīgu pārgājienu uz Dervaņišķu ezeru. Mēs visi kopā piedalījāmies jautrās stafetēs , dažāda veida spēlēs svaigā gaisā, spēlējam pludmales volejbolu, tūrisma konkursā –telšu izvietošana, ugunskura iekuršana un c. Kopīga ar vecākiem pavadītājs laiks uzdāvināja pozitīvas emocijas gan bērniem, gan vecākiem, gan skolotajiem.

Šie divi jūnija pasākumi bija ļoti svarīgi. Vecākiem bija iespēja pavadīt laiku ārpus mājas, bija atpūtas brīdis un iespēja pabūt kopā ar saviem bērniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *