Bokseriem panākumi Latvijas meistarsacīkstēs

Gļebs Zujevs ar saviem audzēkņiem un sacensību organizatoriem

No 2014.gada 10.-12.oktobrim Daugavpilī notika jaunajiem bokseriem gada svarīgākās sacensības – Latvijas Republikas 2014.gada meistarsacīkstes boksā jauniešiem. Sacensībās piedalījās 12 Daugavpils novada sporta skolas boksa nodaļas audzēkņi un uzreiz jāizsaka uzslavas trenerim Gļebam Zujevam, kurš gada laikā, kopš boksa nodaļa tika pievienota novada sporta skolai, spēja sagatavot 11 Latvijas meistarsacīkšu godalgoto vietu ieguvējus. Par Latvijas čempioniem kļuva Ņikita Zujevs (46kg, 2000./2001.g.dz.), Aleksandrs Rabotjaga (52kg, 2000./2001.g.dz.) un Romualds Gribanovs (65kg, 2000./2001.g.dz.). Grūtas sacensības izvērtās Edvīnam Kotelam, Andrejam Minovam un Česlavam Svirkam, kuriem turnīrā bija jāaizvada pa 3 cīņām un zaudējumi finālā, rezultātā visiem izcīnītas 2.vietas, vēl 2. vietu izcīnīja arī Gļebs Markovs, dalītajās 3. vietās ierindojās Valērijs Ivanovs, Vjačeslavs Strazdoniks, Aleksejs Paļčuns un Sergejs Ribakovs.  Visi sportisti dzīvo un trenējas Kalkūnu pagastā.

Pēc sacensībām treneris Gļebs Zujevs atzina, ka patīkams pārsteigums bijis ne tikai izcīnītās augstās vietas, bet arī citu sacensību dalībnieku cieņa un respekts. Republikas sporta skolu un klubu treneri nebūt vairs nepriecājas, redzot izlozē, ka būs jācīnās pret Daugavpils novada sporta skolas sportistiem, tas norāda, ka gada laikā ir iegūta laba reputācija Latvijas boksa sabiedrībā.

Šonedēļ stafeti no bokseriem pārņems brīvās cīņas meistari, kuriem 17.-18. oktobrī arī Daugavpilī notiks Latvijas meistarsacīkstes brīvajā cīņā jauniešiem un jaunietēm.

Ceram uz labiem rezultātiem! Veiksmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *