Brīnumu laiks

Kad ir ierobežojumu pilns laiks, mēs, Lāču pamatskolas kolektīvs, turpinām pildīt savus pienākumus un meklēt variantus, kā attīstīt, audzināt un iepriecināt savus audzēkņus.

Šogad skolā nebija pierastā Ziemassvētku koncerta, nebija vecāku un viesu skolā, nebija vecāko klašu audzēkņu, tomēr svētki notika.

Visu nedēļu pirms svētkiem mūsu jaunie 1. – 4. klases dziedātāji, dejotāji un aktieri savu pedagogu vadībā uzņēma Ziemassvētku filmu. Filmas scenāriju uzrakstīja 1.b klases audzēkņi kopā ar klases audzinātāju un teātra pulciņa vadītāju Gaļinu Naumuškinu. Šo filmu skolēni varēs noskatīties pēc atgriešanās no brīvlaika.

4. klases skolēni, kuri apgūst kompetenču pieeju, mācību stundās arī rakstīja scenāriju, gatavoja kostīmus un uzņēma savu Ziemassvētku filmu.

Svētku sajūta bija klāt, kad pirmssvētku piektdienā, jaunāko klašu skolēni pulcējās savās klasēs karnevālā kostīmos, lai kopā jautri un interesanti pavadītu laiku. Dziesmas, mūzika un bērnu smiekli skanēja skolas telpās. Pie bērniem bija atnākuši arī viesi – divi jautrie rūķi Skaidrīte un Inga. Rūķi izklaidēja bērniņus ar rotaļām un konkursiem, ka arī iepriecināja ar saldām dāvanām.

Vai Ziemassvētki var būt bez brīnumiem?! Tikai ne mūsu skolā! Vai nav brīnums Salavecis, kurš atnāca pie skolas un dejoja, dejoja, un māja ar rokām un atstāja zem koka lielu dāvanu maisu. (Mēs ilgi domājām, kas bija Salaveča kostīmā! Skolotāji? Nē, viņi visi bija skolā. Vecāki? Neviens neatzinās. Palika viena doma, bez šaubām, tas bija īstais Salavecītis no Laplandes. Tāds Ziemassvētku brīnums sagaidīja mūsu bērnus.)

Savukārt pamatskolas klašu audzinātājas organizēja svētku klases stundas Zoomā. Dažas klases audzinātājas apsveica savus bērnus klātiene. Tā ir mūsu jaunā 7. klases audzinātāja Anna Karpečenkova, kura kā īsta Sniegbaltīte apciemoja katru savu audzēkņi ar dāvanām un apsveikumiem. 8. klases audzinātāja Skaidrīte Kardele Salaveča kostīmā sagaidīja savus audzēkņus pie skolas apdāvināja savus audzēkņus un viņu vecākus.

Mūsu skolā ir tradīcija teikt pateicības vārdus, sniegt pateicības un nelielas dāvanas skolēniem, kuriem liecībās ir tikai labas atzīmes.

Šogad pēc pirmā semestra beigšanas par teicamniekiem kļuva 2. – 5. klašu skolēni, kuriem liecībās ir tikai atzīmes 7, 8, 9 un 10. Tie ir 2. klases skolēni Lana Andrejeva, Jeļizaveta Jermaka un Dominiks Beide 3. klases skolēni Valerija Razumejeva (viņai liecībā ir tikai 8, 9 un 10) un Adrians Skromāns, 4. klases skolnieces Marija Zaiceva, Valerija Zaiceva, Katrīna Kuļikova, 5. klases skolnieces Milana Filatova, Alīna Grustāne un Viktorija Danilova.

Pamatskolas posmā pateicības tika pasniegtas skolniecēm, kurām liecībās ir tikai atzīmes 8, 9 un 10. Tās ir 7. klases skolniece Alīna Ļeonova un 8. klases skolniece Ilona Boroņenko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *