Brīnumu meklējot…

Nupat beidzās 2018.gads. Patiesi, laiks skrien vēja spārniem, jo īpaši pirms svētkiem. Nosvinēti Ziemassvētki, Jaunais gads, bet tuvojas gan nākamie svētki, gan ikdienu rūpes, un ir daudz jāpaspēj.

Decembrī Medumu pamatskolā bija sajūtama Adventes laika burvība. Skolēni ar vecākiem piedalījās konkursā “Ziemassvētki no čiekuriem”, cepa smaržīgās piparkūkas, gatavoja dāvanas, rotāja klases telpas un gaiteņus. Vissvarīgākais pasākums, ko ar nepacietību gaida katrs skolēns, ir Ziemassvētku pēcpusdiena. Tā ir brīnišķīga tradīcija, kas turpinās jau daudzu gadu garumā. Šogad tā bija izrāde “Brīnumu meklējot…”. Brālītis Emīls ar māsiņu Alisi Ziemassvētku brīnumu meklēja kopā ar septiņām māsām fejām: Melodiju, Poēziju, Rotaļu, Floru, Paleti, Grāciju un Fantāziju. Pēc izrādes tika apbalvoti gan radošā konkursa dalībnieki, gan foto konkursa “Mana zeme skaistā” godalgoto vietu ieguvēji, gan labākie skolēni mācībās.

Mazie pirmsskolas grupas audzēkņi – rūķīši pasākumā “Rūķu Ziemassvētki”ar svētku dziesmiņām par sniegu, zvaniņiem un eglīti devās meklēt visskaistāko eglīti.

Novēlējums Jaunajā gadā: Lai mums visiem ir spēks, saprāts un pacietība! Lai gudrība “atveras” laikā un vietā! Lai sapņi būtu ar pamatīgu darbu piepildīti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *