Cāļu Cālis 2014

Otrajās Lieldienās, 21.aprīlī Daugavpils novada kultūras centrā jau ceturto gadu pēc kārtas notika Starpnovadu mazo vokālistu konkursu „Cāļu Cālis 2014”. Šogad konkursā piedalījās 17 jaunie vokālisti no Daugavpils pilsētas un Ilūkstes, Jēkabpils, Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Krāslavas, Vārkavas, Daugavpils novadiem. Daugavpils novadu šogad pārstāvēja Gabriela Hrapāne un Alīna Grustāne.

Mazo cālēnu vokālās un skatuviskās dotības vērtēja kompetenta žūrija: Daugavpils mūzikas vidusskolas pasniedzēja Inga Zeile, komponists, dzejnieks un mūziķis Artūrs Uškāns un vokālā pedagoģe Olga Arhipova.

Šogad, atšķirībā no citiem gadiem, žūrija lēma sveikt četrus labākos vokālistus. Ceturto vietu un žūrijas speciālbalvu ieguva – Liene Mozule no Preiļu novada, titulu „Skatuviskākais Cālis” ieguva Alīna Grustāne no Daugavpils novada Naujenes pagasta, par “Ritmiskāko Cāli” kļuva Elizabete Vasjkova no Jēkabpils un galveno titulu „Cāļu Cālis 2014” ieguva Marta Bozoviča no Daugavpils.

Visi mazie dziedātāji mājup devās burvīgā noskaņojumā. Par jautro svētku noskaņu parūpējās vardes (lomās iejutās Santa Matisāne un Anita Auzāne). Starplaikos bērnus ar dziesmām priecēja Daugavpils novada kultūras centra popgrupa “Stage One”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *