Ceļojums pa Latviju

Ne tikai Randenes pamatskolēni svinēja Latvijas Republikas 102. gadadienu, bet arī vecākā Randenes pirmsskolas izglītības iestādes grupiņa. Viņi izveidoja un izdzīvoja “Ceļojumu pa Latviju”.

Par godu Latvijas zilajām acīm – ezeriem, mazie iemācījās latviešu tautas dziesmu “Aiz ezera balti bērzi”. Izstaigāja valsts garākās upes līkumus, lasot pasaku “Kā zvēri Daugavu raka”, kā arī apdziedāja galvaspilsētas daudzos torņus, dziedot dziesmiņu “Rīgas torņi, augsti torņi”. Izrunāja par Latvijas jaunākajām un vecākajām, lielākajām un mazākajām pilsētām, augstākiem kalniem un straujākām upēm.

Svētki izdevās, bet būtu izdevušies vēl labāk, ja svētku priekā varētu dalīties ar vecākiem, kuri būtu atnākuši baudīt nelielo svētku koncertu. Bet, ak, vai – ārkārtas situācija valstī. Varbūt nākamgad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *