Ceļojums pie Gudrās pūces

Š. g. 19. septembrī notika Daugavpils novada diena. Tabores pamatskolu pārstāvēja 7.kl. skolēni N. Stankeviča un I. Vencels, un parādīja spēli “Ceļojums pie Gudrās pūces”. Viņi ir šīs spēles autori. Skolēni skolotājas A. Baranovskas vadībā iepazīstināja bērnus ar spēles noteikumiem. Visiem spēles dalībniekiem bija jāveic vairāki uzdevumi, nonākot dažādos pieturas punktos. Pēc tam bez šķēršļiem sasniegt ceļa mērķi īsākā laika posmā. Aizrautīgi spēlētāji saņēma pārsteiguma balvas.

Mūsu skolēniem bija lieliska iespēja parādīt spēli gan pilsētas, gan novada bērniem. Ar spēles palīdzību izdodas padziļināt skolēnu zināšanas un attīstīt viņu iegūtās iemaņas.

Tabores pamatskolas 9.kl. skolēns Ē. Ņikitins piedalījās svarbumbu celšanas sacensībās. Viņš pārstāvēja Daugavpils novada komandu un ieguva 1. vietu junioru grupā, 24 kg smago svarbumbu pacēla 66 reizes. Ēvalds nodarbojas ar svarbumbu celšanu tikai dažus mēnešus un ir jau iekļauts Latvijas komandas sastāvā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *