Cepuru balle Sventes vidusskolā

Cepure glabā slēptākās domas un raisa fantāziju, kamēr ikdiena mūsu gaitas klāj ar ierastās steigas putekļiem un neatliekamajiem pienākumiem. Piektdien, 28.novembrī, Sventes vidusskolā uz Cepuru balli pulcējās 1.- 4.klašu skolēni. Pasākumu vadīja skolotāja Aija Saveļjeva.

Visiem sanākušajiem bija jāierodas dažādās cepurēs. Sākumā skolēni kopā  ar  rūķi Herbi no Septiņkalnu meža iepazinās ar cepuru vēsturi, to veidiem, minēja profesiju pārstāvju, pasaku varoņu cepures, salika sakāmvārdus, parunas par cepurēm, minēja mīklas. Tālāk sekoja pašgatavoto cepuru modes skate. Kā īsti modeļi, staigājot pa “mēli”, bērni demonstrēja krāšņās cepures. Visi bija rūpīgi gatavojušies šim pasākumam. Turpinājumā bērni izspēlēja dažādas spēles, kur galvenajā lomā bija cepure. Pasākuma noslēgumā- diskotēka.

Skolēnu gatavotās cepures rūpīgi izvērtēja žūrija un oriģinālāko cepuru īpašniekiem tika pasniegti diplomi un gardumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *