Ciemiņš Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis”

29.oktobra pēcpusdienā mūsu izglītības iestādē ieradās ciemiņš – Skursteņslauķis Juris no Rīgas, kurš savu darbu veic jau 40 gadus. Visiem bija iespēja paturēties pie Skursteņslauķa pogas un iedomāties savu vēlēšanos. Meistars pastāstīja par augstāko skursteni, kuru tīrīja Brocēnos, kas sasniedza 98m augstumu, par platāko skursteni. Uzzinājām arī interesantākos mirkļus no Skursteņslauķa darba gaitām.
Bērni bija sarūpējuši dāvanu ciemiņam – lielu Laimes pogu, kura pasniedza, atvadoties no Skursteņslauķa.

Šķiroties Skursteņslauķis uzdāvināja mums īsto Laimes pogu, kura mums atgādinās par šo jauko ciemiņu mūsu izglītības iestādē.

Paldies par šo tikšanos sakām Nīcgales stacijas priekšniecei Lilijai Lazdānei, kas to noorganizēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *