Ciemos pie mazajiem draugiem

13. maijā ciemos uz Naujenes pirmsskolas izglītības iestādi “Rūķītis” devās sākumskolas skolotāja Aiva LINDE un Mazā raganiņa (9.kl.skolniece Santa BULE). Skolotāja Aiva un Mazā raganiņa gribēja uzzināt, kā skaistajā rūķīšu mājā klājas topošajiem pirmklasniekiem. Viņas kopā ar bērniem spēlēja dažādas atraktīvas spēles un rotaļas, kā arī piedalījās stafetēs.

Tā kā mazajiem draugiem jāpošas uz skolu, tad skolotāja Aiva pārbaudīja arī viņu lasīšanas un rēķināšanas prasmi. Viņa bija patīkami pārsteigta par to, cik zinoši ir pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” audzēkņi. Mazā Raganiņa gan mēģināja izjaukt jauko darbošanos, bet drīz vien saprata, ka to nevar un iesaistījās jautrajās aktivitātēs.

Visi kopā spēlēja stafeti” Skolas soma”, kuras laika skolotāja Aiva un Mazā raganiņa pārbaudījām bērnu zināšanas par skolu, par to, kas tad līdzi jāņem uz skolu.

Tikšanās noslēgumā par centīgu un aktīvu darbošanos bērni mazas dāvaniņas un Diplomus Protams, ka neiztikām arī bez kopīgas fotografēšanās! Pasākums bija jautrs un neaizmirstams! Paldies visiem, kas piedalījās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *