Ciemos pie O. Vācieša un bruņiniekiem

Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros Sventes vidusskolas 7.- 9.kl. skolēni 14.05.2019. apmeklēja Ojāra Vācieša memoriālo muzeju, kas dibināts 1988. gadā, piecus gadus pēc Ojāra Vācieša aiziešanas mūžībā. Muzejā gids Mārtiņš stāstīja par Ojāru Vācieti un viņa laiku, kā arī par tām materiālajām un garīgajām vērtībām, kas raksturo dzejnieka radošo procesu un viņam tuvās Pārdaugavas kultūrvēsturi. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar audiovizuāliem dokumentiem, kas saistās ar dzejnieku.

Pēc tam skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, kur iepazinās ar Rīgas pils vēsturi, bruņinieku ieročiem, dzīvesveidu; tika dota iespēja iejusties nelielā bruņinieku svētku ainā, izmantojot viduslaiku tērpu un apbruņojuma atdarinājumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *