Dabaszinātņu nedēļa Salienas vidusskolā

07.03.-11.03. Salienas vidusskolā notika Dabaszinātņu nedēļa. Skolēni piedalījās spēlē – ceļojumā “Dabaszinātnes pasaulē”, kur pildīja uzdevumus 8 stacijās: Nedzīvās dabas pasaule, Elektriskās shēmas, Dabaszinību zīmējumi, Dzīvnieku un putnu dziesmas, Jautri jautājumi par dabu, Saistošā astronomija, Ķīmija visiem un Dzīvnieku pasaule.

Skolā, fizikas kabinetā, darbojās ilūziju istaba, kur skolēni iepazinās ar optiskajām ilūzijām. Bioloģijas skolotāja Z. Šuhametova un fizikas skolotāja E.Semjonova sagatavoja skolēniem viktorīnu “Mūsu putni” un “Fizika definīcijās”.

Ķīmijas skolotāja T. Lebede piedāvāja skolēniem interesantus mēģinājumus. Sākumskolas skolēniem tika piedāvātas krustvārdu mīklas par dzīvniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *