Dabaszinību nedēļa Zemgales vidusskolā

Pateicamies Daugavpils Universitātes SBI pētniekam Aināram Pankjānam

Laikā no 7.līdz 10.aprīlim mūsu skolā tika rīkota Dabaszinību nedēļa. 5.-8.klases skolēniem bija iespēja paplašināt savu redzesloku bioloģijas jomā, noklausoties Daugavpils Universitātes SBI pētnieka Aināra Pankjāna interesanto lekciju. Skolēni uzzināja par jaunākajiem sasniegumiem bioloģijas nozarē un par to, kā šie atklājumi tiek izmantoti ikdienas dzīvē. A.Pankjāns labprāt atbildēja uz skolēnu jautājumiem par pētniecisko darbu. Neviltotu interesi skolēnos radīja Latvijā un citur pasaulē mītošo vaboļu un kukaiņu kolekcija. Dažus eksemplārus pašiem drosmīgākajiem bija iespēja paturēt rokās. Noslēgumā DU pētnieks demonstrēja videi draudzīgu automobili, kas tiek darbināts ar alternatīvo enerģiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *