Dabaszinību skolotāju seminārs Silenes pamatskolā

Šī gada 8. oktobrī Silenes pamatskolā noritēja dabas zinību skolotāju seminārs, kura tēma bija „Dabas takas veidošana un izmantošana mācību procesā”.

Semināra sākumā skolotāji devās uz biogāzes ražošanas staciju “Skaista”, un tad Silenes pamatskolā tikās ar Daugavpils Universitātes pētnieku Maksimu Balalaikinu, kurš iepazīstināja skolotājus ar jaunāko aprīkojumu, ar kuru var strādāt dabas zinību stundās, kā arī stāstīja, kā meklēt dabas objektus izmantojot šīs ierīces.

Pēc āra lekcijas skolotāji devās uz skolu un klausījās skolotājas Ingas Miezītes- Pučinskas par dabas takas veidošanu un arī dalījās pieredzē, kā Silenes pamatskolas skolotāji izmanto Dabas taku mācību procesā.

Pēc prezentācijas skolotājiem bija iespēja noskatīties paraugdemonstrējumus ar bērnu piedalīšanos, izmantojot dabas taku. Paraugdemonstrējumus rādīja skolotāja Daina Grigorjeva.

Tad skolotāji devās apskatīt dažus dabas takas objektus kopā ar skolotāju Tatjanu Bojarunecu. Skolotāja viņiem demonstrēja, kādas metodes ar skolēniem var izmantot strādājot dabas takā.

Un noslēgumā skolotājiem bija iespēja papildināt Silenes skolas dendroloģisko dabas taku ar jaunu ozolu aleju. Skolotāji paši iestādīja astoņus jaunus ozoliņus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *