Dabaszinību un matemātikas konference „Dabaszinības skolā – efektīvi un radoši”

Pašā mācību gada priekšvakarā – 22. augustā Rīgā LU notika ikgadējā dabaszinību un matemātikas konference „Dabaszinības skolā – efektīvi un radoši”. Konference pulcēja ap 600 skolotāju. Konference ir kļuvusi par labu tradīciju skolotāju mācībām, savstarpējai pieredzes un viedokļu apmaiņai un diskusijām. Interaktīvās izstādes ietvaros skolotājiem bija iespēja piedalīties praktiskajās darbnīcās un iepazīties ar jaunāko piedāvājumu IT jomā labākai mācību vielas apguvei.

Arī mūsu novada skolotāji piedalījās konferences darbā gan kā klausītāji, gan kā aktīvi savas pieredzes popularizētāji. Konferencē piedalījās Elita Skrupska (Vaboles vidusskola – ķīmija), Veneranda Kucina (Vaboles vidusskola – fizika un matemātika), Svetlana Drugoveiko (Sventes vidusskola – matemātika). Svetlana Drugoveiko iesaistījās arī konferences satura veidošanā, daloties pieredzē par tematu „Vai var uz rūtiņu papīra leņķus konstruēt bez transportiera?” Viņas pieredze radīja lielu interesi matemātikas skolotājiem, mudinot skolēnos attīstīt pētnieciskās prasmes.

Pasākumu organizēja LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas un Ķīmijas skolotāju asociācijām, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību. Pasākumu atbalstīja LU Juridiskā fakultāte.

Matemātikas un fizikas skolotāju MA vadītāja V. Kucina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *