Dalība zīmējumu konkursā

Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju valstī un pasaulē, skolēni tomēr gatavojas XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Vaboles vidusskolas skolnieces Annija Ozoliņa (5.kl.), Jeļena Kazarina (9.kl.), Marta Kucina (9.kl.) un Līga Laimdota Kļaviņa (9.kl.) skolotājas Annas Lazdānes vadībā piedalās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projektā.

“Zeme mūsu rokās”. Dalībnieki ir aicināti pētīt tēmas “ZEME”, “DABA”, “MANTOJUMS”, “DZĪVĪBA”, “MĒS – 2121” kultūras mantojumā, tai skaitā latviešu tautas folklorā, radot mūsdienīgus darbus dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās. Veidojot darbus tika ieguldīts liels darbs, bija vajadzīga pacietība un laiks, bet darbi ir izdevušies rūpīgi un skaisti. Paldies meitenēm un skolotājai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *