Darbojamies kopā ar amata meistaru programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros

Lai stiprinātu Latvijas sabiedrības valsts gribu, spēcinātu skolas vecuma bērnu un jauniešu piederības sajūtu un valstisko identitāti, veidotu saikni ar Latvijas valsts simtgadi, veicinātu sadarbību, Špoģu vidusskolā uzsāktas programmas “Latvijas skolas soma“ aktivitātes. Tās palīdzēs izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu saistošā un dinamiskā darbībā.

Sākumskolas skolēniem bija iespēja iesaistīties nodarbību ciklā “Lielā ģimenes poga”, “Svilpavnieki”, kura laikā bērni iepazinās ar amatnieka Valda Grebeža darba ikdienu, amata noslēpumiem, praktiski darbojās, apgūstot keramiķa amata prasmes. Bērniem bija iespēja piedzīvot jaunas emocijas, vērot kā top mākslas darbs un strādājot ar mālu arī pašiem uzburt kaut ko jaunu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *