„Dari kā mēs, dari ar mums, dari labāk par mums!”

Nu jau kārtējo gadu Medumu internātpamatskolas audzēkņi: Artūrs Gavrilovs, Irina Umarova, Violeta Mamedova, Jevģenijs Danilovs un Ruslans Seļickis, kopā ar sporta skolotāju – Sergeju Bogdanovu piedalījās Latgales zonas speciālo skolu sacensībās C līmeņa klašu skolēniem – „Dari kā mēs, dari ar mums, dari labāk par mums”. Sacensības šogad notika 8. februārī Raudas internātpamatskolā.

Tā kā parasti, skolām nevajadzēja sacensties savā starpā, jo bērni tika sadalīti dažādās komandās pēc krāsām. Tādā veidā katra skola tika sadalīta dažādās komandās. Katrai komandai bija attiecīgās krāsas krekliņi. Visiem dalībniekiem vajadzēja piedalīties dažādās stafetēs un uzdevumos. Kaut gan pēc veiktā rezultātu apkopojuma, 1. vietu izcīnīja „Zaļā” komanda, 2.vietu – „Oranžā” komanda un 3.vietu – „Zilā”, gala rezultātā zaudētāju nebija, jo galvenais bija piedalīšanās nevis uzvara, tāpēc visi dalībnieki tika apbalvoti kā pirmās vietas ieguvēji. Katrs skolēns balvā saņēma „Spineru”, un katrai skolai bija pasniegta saldā medus kūka, lai bērniem būtu prieks. Paldies visiem mūsu skolēniem par piedalīšanos sacensībās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *