Daugavpils novada čempionāts vieglatletikā Viškos

11. maijā Daugavpils novada atklātajā čempionātā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstēs vieglatlētikā Višķu stadionā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieki no Ilūkstes, Bebrenes, Salienas pagasta, Vaboles pagasta, Līksnas pagasta, Medumu pagasta, Špoģiem, Preiļiem, Rugāju novada, Kalupes pagasta, Daugavpils, Locikiem, Kalkūnes pagasta, Naujenes pagasta, Sventes pagasta, Višķu pagasta, Maļinovas pagasta, ka arī komandas no Lietuvas pilsētām: Alīta, Zarasi un Visagina. Daugavpils novada klubu, pagastu un skolu pārstāvji izcīnīja 9 uzvaras.

Daugavpils novada čempionāts (1998.g.dz. un vecāki)
Inese Puzāne (Kalkūnes pagasts) šķepa mešanā 30m 05cm (personiskais rekords) Maksims Petrakovs (VK “Olimpija”, Višku pagasts) 400m skrējienā – 51,0sek.Regīna Aņisko (Svente) 4kg lodes grūšanā – 7m 61cm Edmunds Vaikulis (Līksnas pagasts) augstlēkšanā – 1m 95cm (personiskais rekords)Matīss Zaķis (Līksnas pagasts) 7,257kg lodes grūšanā – 12m 06cm (personiskais rekords)

Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes (1999.g.dz. un jaunāki)
Anna Marija Petrakova (VK “Olimpija”, Višku pagasts) 800m skrējienā – 2min. 36,2sek.Marina Andrejeva (Špoģu v-sk.) 100m skrējienā – 13,1sek. (personiskais rekords)Diana Kotova (Daugavpils novada SS) augstlēkšanā – 1m 30cmLāsma Akote (Špoģu v-sk.) 400g šķēpa mešanā – 21m 24cm

Specialas balvas no SIA Deport (Spānijas firmas Joma sporta inventārs) saņēma Marina Andrejeva (Špoģu v-sk.) 100m -13,1sek., Edmunds Vaikulis (Līksnas pagasts) augstlēkšanā – 1m 95cm, Maksims Petrakovs (VK “Olimpija”) 400m, Ernestas Leskauskas (Alīta) 100m skrējienā -10,7sek. un Ieva Pašvenskaite (Alīta) augstlēkšanā – 1m 65cm.

Sacensības organizēja Daugavpils novada domes Sporta nodaļa kopā ar Daugavpils novada sporta skolu. 1998.g.dz. un vecākie 1.-3.vietu ieguvēji katrā disciplīnā bija apbalvoti ar diplomiem un medaļām, bet 1999.g.dz. un jaunākie 1.-3.vietu ieguvēji katrā disciplīnā bija apbalvoti ar diplomiem un salduma balvām.

Rezultāti (.pdf)

Informāciju sagatavoja
Sergejs Petrakovs
sacensību galvenais tiesnesis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *