Daugavpils novada ģeogrāfijas un pirmsskolas mūzikas skolotāju seminārs Nīcgalē

Daugavpils novada ģeogrāfijas un pirmsskolas mūzikas skolotāju seminārs NīcgalēDaugavpils novada ģeogrāfijas un pirmsskolas mūzikas skolotāji apmeklēja Nīcgales pagasta izglītības iestādes. Mūzikas skolotāji Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis” apguva pieredzi par pašdarināto skaņas rīku un mūzikas instrumentu izmantošanu ne tikai mūzikas nodarbībās, bet arī ārpusskolas pasākumos, kā mūzika palīdz pirmsskolēnam sagatavoties skolai. Skolotājus nīcgalieši priecēja ar koncertu, kas bija veltīts Lieldienām.

Ģeogrāfijas skolotāji  iepazinās ar Nīcgales pamatskolas realizētajiem projektiem, ģeogrāfijas skolotājs Andris Pakers iepazīstināja ar projektu  darbu vadīšanu un izvērtēšanu. Ģeogrāfijas skolotāji apmeklēja Nīcgales purva kūdras ieguves uzņēmumu ”Laflora”, iepazinās ar tā produkciju un ieguves tehnoloģiju.
Seminārs noslēdzās pie Nīcgales Lielā akmens ar rotaļām, nostātiem, vēsturi par šo dabas objektu. Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā.

Tas atrodas dziļi mežā ap 6 km uz austrumiem no Nīcgales dzelzceļa stacijas, taču viegli sasniedzams pateicoties ierīkotajam zemesceļam un norādēm. Akmens atrodas meža stigu krustpunktā.

Skolotāji pateicas Sventes pagasta pārvaldei par autobusu, kas aizveda uz šo jauko semināru Nīcgalē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *