Daugavpils novada izglītības iestāžu vadītāji pieredzes apmaiņas braucienā apmeklē Krāslavu

4. janvārī notika pieredzes apmaiņas seminārs Daugavpils novada izglītības iestāžu vadītājiem Krāslavā “Kompetenču pieeja multikulturālā vidē”. Ierodoties Krāslavā direktori tikās ar Krāslavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāju Lidiju Miglāni, kura turpmāk iepazīstināja ar sava novada izglītības iestādēm, to darbu un darbiniekiem.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Pienenīte”, kura darbam ar audzēkņiem izvēlējusies moto: “Galvenais nav priekšmets, kuru mēs mācam, bet personība, kuru mēs attīstam”, iepazīstināja ar projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” realizāciju.

Dalībniekiem bija iespēja apskatīt Krāslavas peldbaseinu un uzzināt par tā darbību un piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Bija piedāvāta iespēja iepazīties ar Krāslavas sporta skolas materiāli tehniskās bāzes pilnveidojumiem un mācību procesa organizēšanu.

Notika kompetenču pieejas realizācijas multikulturālā vidē piemēru demonstrēšana un praktiska apgūšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *