Daugavpils novada izglītības iestāžu vadītāju izbraukuma seminārs Raiņa mājā Berķenelē

5. janvārī Daugavpils novada izglītības iestāžu vadītāji piedalījās izbraukuma seminārā Raiņa mājā Berķenelē. Seminārs bija veltīts iepazīstināšanai ar jaunākajām tendencēm izglītības jomā, plānotajām izmaiņām pārejot uz kompetenču jeb lietpratības izglītību. Izglītības iestāžu vadītāji tika iepazīstināti ar iespējām un nosacījumiem, lai piedalītos jaunos projektos. Notika arī savstarpēja pieredzes apmaiņa.

Otrajā semināra daļā skolu vadītāji varēja tikties ar Maiju Bērziņu un izbaudīt viņas gleznu izstādi, piedalīties Raiņa mājas direktores Ineses Bērziņas un speciālistes Lilitas Novickas organizētajās aktivitātēs un iepazīties ar ekspozīcijām, lai gūtu priekšstatu par iespējamajām aktivitātēm piedaloties projektā “Skolas soma”.

Liels paldies Raiņa mājas Berķenelē vadītājai un kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *