Daugavpils novada jaunatnes salidojums jau pavisam drīz!

9.-10.augustā Medumu pagastā norisināsies Daugavpils novada jaunatnes salidojums, kas šogad izskanēs patriotiskās notīs.

Daugavpils novada jaunatnes salidojuma tēma ir saistīta ar jauniešu piederības sajūtas rosināšanu. Tam par pamatu kalpo zīmīgais skaitlis 5, jo jau ir pagājuši 5 gadi kopš pastāv Daugavpils novads. Jaunieši visu dienu piedalīsies dažādās sporta un radošās aktivitātēs, kā piemēram, „Aklais volejbols”, „Neveiklais tomāts”, kā arī telšu pilsētiņas rotājumu konkursā ar tēmu „Nekur nav tik labi kā mājās”. Vakara gaitā tiks prezentētas miniatūras, kuru kopējā tēma ir „Daugavpils novads piedāvā…”, bet nākošajā dienā notiks apbalvošana, kur arī tiks noskaidroti stiprākie un veiklākie pagasti, kas ir guvuši lielāko punktu skaitu dažādās disciplīnās, kā arī kopvērtējumā.

Pasākuma dalībnieki ir Daugavpils novada jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kur katru pagastu pārstāv 7 cilvēki (6 jaunieši + 1 jaunatnes lietu atbildīgais), pieteikties dalībai salidojumā var pie sava pagasta jaunatnes lietu atbildīgā līdz 31.jūlijam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *