Daugavpils novada jaunieši saņem Vītolu fonda stipendijas

Pateicoties 173 ziedotājiem no Latvijas, ASV, Kanādas, Anglijas, Vācijas, Zviedrijas, Austrālijas un Venecuēlas, Vītolu fonds jauno 2014./2015.mācību gadu sāk ar 603 stipendijām spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem. No Daugavpils novada stipendiju šogad saņem 26 studenti, to vidū ir 5 jaunie stipendiāti, kas 1.septembrī uzsākuši studijas. Tie ir Renata Tuzika (Asjas un Berndta Everts piemiņas stipendija), Ērika Lazarēviča (Valdemāra Ruļļa piemiņas stipendija), Santa Pētersone („Daugavas vanagu” Anglijas fonda stipendija), Lita Gribuste un Darja Jefimova saņem Zvejnieku ģimenes stipendiju.

Vītolu fonda administrētās stipendijas ir no 1500 EUR līdz 4400 EUR akadēmiskajā gadā. Ar 412 stipendiātiem līgumi tika pagarināti, 191 ir jauns stipendiāts, bet 35 talantīgi jaunieši vēl palikuši kandidātu sarakstā.

Vītolu fonds šajos 12 darba gados ir pierādījis, ka ziedotāju sniegtais atbalsts ir nopietns ieguldījums Latvijas nākotnē.  Fondā izskoloti vairāk ka 1600 studentu. Viņi atraduši darbu, turpina studijas maģistratūrā, doktorantūrā. Īstenojot VF vēlējumu: ”Sasniegt tādu dzīves līmeni, lai varētu atgriezties un palīdzēt citiem, mūsu bijušie stipendiāti ziedo „Draugu stipendijai’. Šogad patiecoties sadarbībai ar ZIEDOT. LV un daudzu cilvēku ziedojumiem šogad būs 9 Draugu stipendijas.

Pieteikšanās 2015./2016.mācību gada stipendijām sāksies 2015.gada 15.janvārī un ilgs līdz 1.03.2015.

Nodibinājums „Vītolu fonds”
info@vitolufonds.lv
Tel: 26022856; 67280122

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *