Daugavpils novada krievu valodas skolotāju MA seminārs Sventes vidusskolā

No 22.-26.02 Sventes vidusskolā notika tradicionālā humanitārā cikla mācību priekšmeta nedēļa, kuras devīze šogad bija “Burts un alfabēts”. Nedēļas ietvaros notika radošo darbu konkurss, seno rokrakstu paraugu izstāde, bet nedēļas izskaņā 26.februārī skolā notika Daugavpils novada krievu valodas skolotāju MA izbraukuma seminārs. Semināra dalībnieki vēroja stundu 9. klasē, kuru vadīja skolotāja B.Ondzule. Stundas laikā tika parādītas dažādas darba formas un metodes, kuras palīdz pilnveidot skolēnu lasītprasmes iemaņas, māca atlasīt un sistematizēt iegūto informāciju.

Pēc stundas vērošanas ciemiņi tika aicināti uz zāli, kur notika 6.klašu krievu ābeces svētki “Cik labi, es jau protu lasīt!”. Atraktīvā formā 6.klases skolēni stāstīja par to, kā viņi apguva burtus un iemācījās lasīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *