Daugavpils novada pirmsskolas audzēkņi pasākumā “Pūti, pūti, Ziemelīti!”

Šajā pirmssvētku baltajā laikā, pirms iededzam lielo svētku egli, Daugavpils novada kultūras centrā tikās pirmsskolas audzēkņi, lai kopā līksmotu par Ziemassvētku laiku, lai iepriecinātu sevi un pārējos ar saviem muzikālajiem un aizraujošajiem priekšnesumiem, kā arī dotos kopīgās rotaļās pasaku mežā. 19. decembrī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” pulcējās 155 pirmsskolas audzēkņi un viņu skolotāji, lai kopā ar lāceni Rūci, vāveri Springu un zebru Blekvaitu izdzīvotu notikumus mežā un gatavotos Ziemassvētkiem. Sakām paldies ikvienam dalībniekam, skolotājam, kā arī liels paldies Daugavpils novada kultūras centra radošajam kolektīvam par dāvāto svētku prieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *