Daugavpils novada sākumskolas skolotāju seminārs.

5. martā notika Daugavpils novada sākumskolas skolotāju seminārs Kalupes pamatskolā. Semināra dalībnieki iepazinās ar kolēģu pieredzi darbā ar talantīgiem bērniem. Skolotāja S. Cirse dalījās ar projektā “Asni” iegūtajām teorētiskajām zināšanām un to praktisko pielietojumu. Skolas direktore iepazīstināja kā notiek darbs skolā ar talantīgiem skolēniem dažādos mācību priekšmetos. Varēja vērot arī nodarbību video ierakstus. 2. – 4.kl. skolēnu komandas parādīja savas zināšanas, prasmes un iemaņas spēlē “Kas? Kur? Kad?”. Katrs semināra dalībnieks varēja uzmeistarot sev kādu rotu vai iemācīties veidot ziedus apsveikuma noformēšanai skolotāju I. Ivdres un S. Cirses vadītajās radošajās darbnīcās. Pedagogi no semināra iegūtās atziņas tālāk popularizēs savās skolās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *