Daugavpils novada skolēnu pieredze programmā “Latvijas skolas soma”

Zemgales vidusskolas skolēni skatās izrādi "Misija Zeme"

2020./2021. mācību gada 1. semestrī, pielāgojot mācību darbu COVID-19 pandēmijas ierobežojumiem, Daugavpils novada skolēni kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījušies daudzveidīgās klātienes un attālinātās kultūras norisēs.

Semestra sākumā, pirms ārkārtējās situācijas izsudināšanas vairākas skolas paguva pieredzēt kultūras norises klātienē. Piemēram, Zemgales vidusskolas 8.-12. klases skolēni Daugavpils teātrī skatījās muzikālo izrādi “Džeina Eira”, Sventes vidusskolas 10. klases skolēni devās uz Rīgas Kino muzeju, savukārt Lāču pamatskoas skolēni Naujenes novadpētniecības muzejā piedalījās muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Tradicionālās amatu prasmes Latgales zemnieka sētā”.

Daugavpils novada skolēni programmā “Latvijas skolas soma” piedalījušies arī daudzveidīgās attālinātās kultūras norisēs.

Vairākas skolas noskatījušās Dirty Deal Teatro piedāvāto izrādi “Misija Zeme” un Latvijas kinematogrāfistu savienības projekta “Kino visiem un visur Latvijā” programmā iekļautās filmas. Zemgales vidusskolas 1.-4. klašu skolēni klausījās koncertlekciju “Ziemassvētki apkārt pasaulei”.

Visi Daugavpils novada skolu pieredzes stāsti lasāmi šeit: edu.daugavpilsnovads.lv/projekti/iniciativa-latvijas-skolas-soma/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *