Daugavpils novada skolotāji apgūst “Ritmikas” satura integrēšanu mācību procesā

19. un 20. oktobrī DNKC “Vārpa” telpās valdīja rosība – Daugavpils novada izglītības iestāžu mūzikas un deju skolotāji apmeklēja profesionālās pilnveides apmācības “Ritmika”, lai papildinātu savas prasmes, izzinātu par ritmikas satura integrēšanu mācību procesā, apgūtu koordinācijas, ritma izjūtas, koncentrēšanās u.c. vingrinājumu piemērus un dalītos līdzšinējā pieredzē. Lektore Guna Ezermale apmācību gaitā ar teorētisko materiālu un uzskatāmiem piemēriem palīdzēja izzināt ritmikas nozīmi ne tikai deju un mūzikas nodarbībās, bet skolēna attīstībā kopumā. Apmācību dalībnieki norādīja, ka iegūtās zināšanas un apgūtās prasmes noderēs ne tikai minētajās nodarbībās, bet arī pirmsskolas, sākumskolas, sporta u.c. mācību priekšmetu apguvē un sevis pilnveidošanā. Jauniegūtās iemaņas būs labs papildinājums nodarbību, stundu pilnveidošanai un dažādošanai, kā arī integrētā/ strappriekšmetu mācīšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *