Daugavpils novada skolotāji papildina zināšanas par mācīšanās lietpratību

27. augustā DNKC “Vārpa” telpās pulcējās Daugavpils novada skolotāji, lai apmeklētu semināru veltītu zināšanu papildināšanai par mācīšanās lietpratību. Lektore Ilze Gaile semināra gaitā iepazīstināja ar tādām aktuālām tēmām kā lietpratība jeb kompetence kā skolēna mācīšanās komplekss rezultāts, mācību mērķi, mācību satura struktūra, Lielās idejas, caurviju prasmes, ieradumu veidošana; mācību satura organizācija, satura plānošana trīs līmeņos (gada vai visa kursa, temata, mācību stundas), mācīšanās un mācīšana (kādi ir ceļi uz dažādiem rezultātiem, pašvadīta mācīšanās, kā saskatīt skolēnu mācīšanos stundā un efektīvas mācību stundas plānošana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *