Daugavpils novada skolu koru skate

Dzied naujenieši

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 10.aprīlī  Špoģu vidusskolā  notika Daugavpils novada skolu 5.-9. klašu meiteņu koru skate. Žūrijas komisijā strādāja Daugavpils mūzikas pedagogi un kordiriģenti Valentīna Bagirjāne un Larisa Bogatirjova.

Kalupes pamatskolas (diriģents S.Almakajevs) un Salienas vidusskolas (I.Kiruka) kori ieguva 3. pakāpi, Lāču pamatskolas koris (A.Novicka) – 2. pakāpi, bet Silenes pamatskolas un Sventes vidusskolas apvienotais koris (R.Almakajeva), Špoģu vidusskolas (A.Ozoliņa) un Naujenes pamatskolas (L.Koroļkova) koriem tika piešķirta 1. pakāpe.

Latgales novada konkursā, kurš notiks 24.aprīlī Rēzeknē, Daugavpils novadu pārstāvēs Naujenes pamatskolas dziedošās meitenes.

Daugavpils novada Izglītības pārvalde izsaka pateicību Špoģu vidusskolai par palīdzību koru skates norisē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *