Daugavpils novada skolu tautas deju kolektīvu skate

6. februārī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” norisinājās Daugavpils novada izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu skates 1. kārta.

Skates mērķis ir izvērtēt tautas deju kolektīvu repertuāra apguvi un sniegumu, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Šis uzdevums bija uzticēts kompetentai žūrijai – 3 deju skolotājām: Daugavpils novada kultūras centra ”Vārpa” tautas deju ansambļa ”Līksme” vadītājai Aijai Daugelei, Daugavpils Latviešu kultūras centra deju ansambļa ”Laismeņa” vadītājai Diānai Soldānei, kā arī Daugavpils Valsts ģimnāzijas deju kolektīva ”Leiļi” vadītājai un Daugavpils Universitātes studentu deju ansambļa ”Laima” horeogrāfei Maritai Irbei.

Skatē deju kolektīviem bija jāizdejo apgūtās deju lielkoncerta repertuāra dejas. Kopumā skatē piedalījās 9 tautas deju kolektīvi no 5 Daugavpils novada izglītības iestādēm – Lāču pamatskolas 1. – 4. klašu deju kolektīvs un 5. – 9. klašu deju kolektīvs, Kalupes pamatskolas 3. – 4. B klašu deju kolektīvs, Špoģu vidusskolas 3. – 4. B un 5. – 6. A klašu deju kolektīvs, Vaboles vidusskolas 3. – 6. klašu deju kolektīvs “Kukainīši”, 7. – 9. klašu deju kolektīvs “Aismiņa”, kā arī 10. – 12. klašu deju kolektīvs “Aisma”, kā arī Medumu pamatskolas 3. – 6. klašu deju kolektīvs.

Žūrija novērtēja visu kolektīvu sniegumu un izvirzīja visus kolektīvus piedalīties deju kolektīvu skates 2. kārtā 11. martā Daugavpils novada kultūras centrā ”Vārpa”.

Skates 1. kārtas norises nodrošināšana tiek finansēta no Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes (sadaļa “interešu izglītība”) līdzekļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *