Daugavpils novada skolu tautas deju kolektīvu skate

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 23.aprīlī Daugavpils novada kultūras centrā  notika Daugavpils novada skolu tautas deju kolektīvu skate. Žūrijas komisijā strādāja IZM VISC vec.referente tautas dejas jautājumos, horeogrāfe Ilze Mažāne, Daugavpils novada deju virsvadītāja Aija Daugele, deju skoltāja Inese Zuģicka. Kopā skatē piedalījās 13 kolektīvi.

3 pakāpi ieguva Zemgales vidusskolas 3.-4. klašu kolektīvs (J.Gubinskis), 2 pakāpi – Kalupes pamatskolas 1.-4. un 3.-6. klašu deju kolektīvi (I.Sauša), Medumu pamatskolas 2.-5. klašu un 6.-8. klašu kolektīvi (O. Goršantova), Vaboles vidusskolas 1.-2.kl deju kolektīvs (I.Skrinda) un Špoģu vidusskolas 10.-12.kl. deju kolektīvs (A.Dombrovska).

Par skatē iegūto 1 pakapi priecājās Laču pamatskolas 1.-4. kl. kolektīvs (I.Meškovska), Nīcgales psk. 1.-3. klašu kolektīvs (B.Mukāne), Špoģu vidusskolas 3.-4.kl. kolektīvs (A.Dombrovska), Vaboles vidusskolas 3.-4. klašu (I.Skrinda) un 10.-12. klašu (A.Šalkovska) deju kolektīvi.

Ir sperts vēl viens solis ceļā uz Dziesmu svētkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *