Daugavpils novadā turpinās “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālas izglītības iestādēs” projekta realizācija

Daugavpils novada izglītības iestādes arī 2018./2019.m.g. turpinās Eiropas Sociālā fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālas izglītības iestādēs” realizāciju.

Projekta veiksmīgai īstenošanai Daugavpils novada pašvaldībā ir izstrādāts pasākumu plāns 2019./2020. mācību gadam.

Projektā kā izmēģinājumskolas darbojas Špoģu vidusskola, Naujenes pamatskola, Lāču pamatskola, Biķernieku pamatskola, Sventes vidusskola, Vaboles vidusskola, Laucesas pamatskola. Šajās skolās no projekta piešķirtajiem līdzekļiem tiks īstenoti sekojoši pasākumi: nodarbība “Es – multiplikators”, nodarbība “Skaistumkopšanas profesijas”, nodarbība “Īstais solis ikdienā!” un nodarbība „Biznesa gēns”.

Projekts būs pieejams arī projektā neiesaistīto skolu 7. – 12. klašu izglītojamiem un no projekta piešķirtajiem līdzekļiem tiks īstenoti sekojoši pasākumi: nodarbība “Īstais solis ikdienā!” un nodarbība „Biznesa gēns”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *