Daugavpils novada vadība apbalvoja LJO medaļniekus

7.jūlijā Daugavpils novada domē tika svinīgi godināti un apbalvoti Latvijas Jaunatnes Olimpiādes medaļnieki un viņu treneri. Šogad tika uzrādīti teicami rezultāti – iegūtas 4 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Novada komandas sportistus sveica novada domes vadība. Domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska sportistiem pasniedza naudas balvas un treneriem pateicības dāvanas, atzīmējot, ka ir liels lepnums par izcilajiem rezultātiem, un novēlēja, lai arī turpmāk pietiek spēka un motivācijas nodarboties ar sportu un sasniegt jaunas virsotnes.

Apbalvoti tika 1.vietas ieguvēji brīvajā cīņā – Ivars Šumskis, Aleksandrs Potapovs, Aleksandrs Stepanovs un Veronika Zujeva, par 3.vietu – Jevgenijs Ostapko, un par iegūto 2.vietu trīssoļlēkšanā un 3.vietu tāllēkšanā – Marina Andrejeva.

Tikšanās laikā tika apspriesta sacensību norise, sportistu tuvākie nākotnes plāni, kā arī iespējas piesaistīt sportā citus novada audzēkņus. Sporta skolas vadītājs Jānis Skrinda un treneri pateicās novada domes vadībai par finansiālu un morālu atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *