Daugavpils novada Ziemassvētku atklātņu konkurss

1. MĒRĶI UN UZDEVUMI
Sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību un radīt iespēju pilnveidot savas prasmes vizuālajā mākslā.Rosināt skolēnus apzināt Ziemassvētku un Jaunā gada tradīcijas un pilnveidot prasmi saskatīt dabas pārvērtības ziemā.Rast skolēniem iespēju kļūt par apsveikuma atklātnes zīmējuma autoru.

2. ORGANIZATORI
Daugavpils novada Lietu pārvaldes informācijas un sabiedrisko attiecību daļa sadarbībā ar Daugavpils novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību.

3. DALĪBNIEKI
Daugavpils novada 1.-6. klašu skolēni.

4. KONKURSA TĒMAS, NOSACĪJUMI, DARBU NOFORMĒŠANA
Tēmas:
Sniegpārsliņu balle.
Reiz mežā dzima eglīte.
Spoži Ziemassvētku zvaigzne mirdz.

Konkursa dalībnieki veido vizuālās mākslas darbus glezniecības vai grafikas tehnikās  uz A4  formāta papīra lapas.No vienas izglītības iestādes iesniedz ne vairāk kā 3 darbus.Konkursa darbiem izveido divas datorrakstā noformētas vizītkartes. Vienu vizītkarti ar saspraudi piestiprina vizuālās mākslas darba labās puses apakšējā malā, otru vizītkarti pielīmē darba aizmugurē labajā apakšējā malā.

Vizītkartes paraugs:
Darba nosaukums
Dalībnieka vārds, uzvārds
Klase
Izglītības iestāde
Skolotāja vārds, uzvārds

5. KONKURSA NORISE
1. kārta notiek izglītības iestādēs.
2. kārtā katra izglītības iestāde līdz 2014.gada 27. novembrim iesniedz darbus Daugavpils novada Lietu pārvaldes informācijas un sabiedrisko attiecību daļā.
Labākie darbi tiks izmantoti Daugavpils novada pašvaldības Ziemassvētku atklātņu izgatavošanai. Darbu autori tiks apbalvoti.

6. VĒRTĒŠANA, VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI
Otrās kārtas darbus vērtē žūrijas komisija, kuru izveido Daugavpils novada Lietu pārvaldes informācijas un sabiedrisko attiecību daļa sadarbībā ar Daugavpils novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību.Vērtēšanas kritēriji: atbilstība tēmai un nolikuma prasībām, izpildījuma kvalitāte, oriģinalitāte.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *