Daugavpils Universitātes vizīte skolā

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vaboles vidusskolā un Sventes vidusskolā viesojās Daugavpils Universitātes pārstāvji un tikās ar 10.-12. klašu skolēniem. Daugavpils Universitāte piedāvā jauniešiem apgūt dažādas studiju programmas. Daugavpils Universitātē var studēt: dabaszinātņu un matemātikas fakultāte, humanitārā fakultāte, izglītības un vadības fakultāte, mūzikas un mākslu fakultāte, sociālo zinātņu fakultāte. Skolēni interesi izrādīja par skolotāja profesiju un piedāvātajām iespējām, jo skolotāju profesija viņiem šķiet aizraujoša un interesanta. Skolēni tagad ir savas izvēles priekšā un nākotnes veidošanā, tāpēc izdarīt pareizu izvēli ir ļoti svarīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *