“Deju kaleidoskops” tautas deju festivālā “Latvju bērni danci veda” (papildināts ar fotogaleriju)

25. maijā Alūksnē pulcējās 4316 dejotāji no dažādu Latvijas novadu 185 deju kolektīviem, lai kopā svinētu dejas svētkus 21. tautas deju festivālā “Latvju bērni danci veda”. Visas dienas garumā varēja vērot un priecāties par deju kolektīvu sniegumu ielu koncertos, izbaudīt atrakcijas, sportiskās aktivitātes, iepazīt Alūksni un tās apkārtni, lepni pārstāvēt savu – Daugavpils novadu svētku gājienā, kā arī festivāla noslēgumā baudīt lielkoncertu “Deju kaleidoskops” un izkustēties, iepazīties ar citu deju kolektīvu dalībniekiem svētku ballītē. Daugavpils novadu šajā festivālā pārstāvēja Kalupes pamatskolas 1.-4.kl. deju kolektīvs “Kalupīte” (vadītāja Inese Sauša), Lāču pamatskolas 1.-4. klašu un 5.-8. klašu deju kolektīvi (vadītāja Iveta Meškovska) un Medumu pamatskolas 3.-5. klašu deju kolektīvs (vadītāja Olga Goršantova). Paldies Daugavpils novada dejotājiem un kolektīvu vadītājiem par svētku koncertu kuplināšanu ar savu raito dejas soli. Lai ikvienam krāsaina un silta vasarā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *