Draudzības mēnesis Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē “Rūķītis”

Ļaujies, lai gaisma piepilda sirdi,
Aizmirsti ļauno, ko redzi vai dzirdi!
Nokrati skumjas kā smagumu lieku,
Smaidi un dāvā pasaulei prieku!

Kalendārā šķiram ziemas pēdējo mēnesi – februāri. Ko tas jaunu mums atnesīs? Lai darbi, draugi un piedzīvojumi par to pavēsta! Februāra mēnesis – gaismas un mīlestības mēnesis, kas vienmēr ir tumšs un drūms, šoreiz atnesis mums daudz jaunu piedzīvojumu, kā arī gaišākas un garākas dienas.

Visu mēnesi bērni runāja par draudzību, mīlestību. Kopā ar skolotājiem gatavoja pasta kastes Valentīndienai, noformēja grupas svētkiem, gatavoja dāvaniņas saviem draugiem. Ar kādu sajūsmu un prieku bērni vēra vaļa pastkastītes un saņēma apsveikuma kartītes! Katrs bērns saņēma savu sirsniņu. Šogad ziema devusi bagātu sniega daudzumu, izmantojot šo dabas bagātību bērni gatavoja no sniega sirsniņas, kuras nokrāsoja sarkanā krāsā.

23. februārī notika skatuves runas konkursa dalībniekus apbalvojums. Šogad šīs konkurss notika mūsu iestāde savādāk. Katra grupa atlasīja dalībniekus un izvelējās daiļdarbus par draudzību. Grupā notika balsošana par labāko dalībnieku un videoieraksts. Nedēļas laika visam grupām bija iespēja noskatīties konkursantu uzstāšanās un nobalsot. Kopumā konkursā piedalījās 19 dalībnieki. Pašam mazākajam ir tikai 3 gadi. Visi bērni saņēma dāvaniņas un diplomus ar savu nomināciju, kā arī simpātijas balvas!

Paldies skolotājam par ieguldīto darbu , bērniem par uzdrīkstēšanos, Iestādes padomei un vecākiem par atbalstu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *