Dzejas dienas Silenes pamatskolā

Šī gada 15.septembrī 1.-9. klases skolēni tikās ar dzejnieci novadnieci Stepanīdu Miloševiču, kura raksta dzejoļus bērniem, aicinot visus kļūt mīļākiem un gaišākiem, redzēt pasauli saules apmirdzētu. S. Miloševiča ir pazīstamu bērnu dzejoļu grāmatu: „Мы растём”, „Rudā blēde”, „Мои друзья”, „Времена года” autore.

Šīs tikšanās laikā skolēni iepazinās ar neparastu novadnieci un interesantu cilvēku. No pirmās balss skaņām dzejniece pārņēma jaunos klausītājus savā varā. Viņi labprāt klausījās viņas jaunus dzejoļus, minēja dzejas mīklas. Ciemos bija atnācis zirneklis, lapsiņa, kaķenīte, lācītis, kucēns, pelīte un, protams, meitenīte Aļjonka. Vispatīkamāk bērniem bija saņemt no pašas dzejnieces rokām vienu no viņas sarakstītajām grāmatām “Мои друзья”.

Pateicāmies Stepanīdai Miloševičai par interesantu tikšanos un mājīgu, labvēlīgu gaisotni tikšanās laikā.

Dzejas dienas skolā turpinājās ar literāru pasākumu “ Rainim un Aspazijai- 150”, kurā skolēni lasīja Raiņa un Aspazijas dzeju. Dzejas rindās ietērpto noskaņu papildināja mūzika un fona attēli. Tad skolēni noskatījās arī multfilmas „Mākonītis un mākonīti” un ”Sēd uz sliekšņa pasaciņa”.

Paldies sākumskolas skolotājai Ingai Miezītei- Pučinskai , kura ne vien sagatavoja prezentāciju, bet arī rosināja ar jautājumu palīdzību klausīties uzmanīgāk. Paldies arī skolotājai Dainai Grigorjevai par bukletiem katram pasākuma dalībniekam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *