Dzejoļu konkurss “Mana Latvija”

6. novembrī Nīcgales pamatskolā notika dzejas konkurss “Mana Latvija”. Konkursā piedalījās 1.-9. klases skolēni. Dzejas lasījumus vērtēja latviešu valodas un literatūras skolotāja Anita Grudinska, bibliotekāre un krievu valodas skolotāja Ludmila Murņika un mūzikas skolotāja Sanita Bernāne. Man šis konkurss ļoti patika. Katram dzejolim bija kāda nozīme un katrs vārds manī radīja sajūsmu. Mani priecē, ka šādi konkursi tiek rīkoti.

Šajā konkursā 1.-3. klašu grupā 1. vieta – Angelīnai Lapšinai (3. kl.), 2. vieta – Danielam Skodorovam (2. kl.), Laurim Uļjānam (1. kl.), Viktorijai Čekutei (2. kl.), 3. vieta – Sandim Jermakovam (2. kl.), Inesei Uļjānei (2. kl.).

4.-9. klašu grupā 1. vieta – Elizabetei Ružai (4. kl.), 2. vieta – Gunitai Skutelei (4. kl.), 3. vieta – Ērikam Guģim (9. kl.), Dinai Somai (8. kl.).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *