Eiropas komandu čempionātā Edvīnam Hadakovam trešā vieta

2021. gada 19. – 20. jūnijā Bulgārijas pilsētā Stara Zagora notika Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā, otrās līgas valstu nacionālo izlašu konkurencē. Sāncenši bija no Bulgārijas, Horvātijas, Ungārijas, Slovākijas, Slovēnijas, Islandes, Dānijas, Lietuvas, Austrijas un Izraēlas. Daugavpils novada sporta skolas audzēknis Edvīns Hadakovs tāllēkšanas sektorā ierindojās 3. vietā, ar rezultātu 7m 43cm, izpildot Eiropas U-20 čempionāta kvalifikācijas normatīvu.

Latvijas izlases sastāvā septiņpadsmitgadīgais Edvīns bija jaunākais dalībnieks lēcēju vidū. 2021. gada laikā posmā no 15. – 18.jūlija Tallinas “Kadriorg” stadionā (Igaunijā) norisinājās Eiropas U-20 čempionāts vieglatlētikā, kur startēja vairāk nekā 1200 dalībnieku no 46 valstīm. Latvijas izlases sastāvā ceļu uz sacensībām mēroja arī Daugavpils novada sporta skolas vieglatlēts E. Hadakovs un viņa treneris Dmitrijs Hadakovs. E. Hadakovs kvalifikācijas sacensībās tāllēkšanā uzrādīja rezultātu 7m 26cm un ierindojās 15. vietā. Diemžēl viņam pietrūka 4cm, lai kvalificētos finālam. E. Hadakovu gatavoja sacensībām Jana un Dmitrijs Hadakovi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *