Ekskursija uz J. Raiņa māju

Rudens jaukajā, saulainajā dienā, 2.oktobrī,  Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes vecākās un sagatavošanas grupas bērni devās ekskursijā uz J.Raiņa māju Berķenelē.

Pie muzeja mūs sagaidīja sirsnīga un jauka ekskursijas vadītāja. Mūsu ekskursija sākās pie Lielā zvana. Pēc signāla bērniem vajadzēja salasīt žetonus, tās bija kā ieejas biļete uz māju. Starp fotogrāfijām, senlaicīgām mēbelēm bija noslēpti „Burvju burti”. Atrodot tos, bērni varēja salikt J.Raiņa pazīstama dzejoļa nosaukumu „Lellīte Lolita”.

Daudz prieka sagadāja pastaiga pa rudens dārzu. Ekskursija beidzās ar jauku pikniku. Ar spilgtām emocijām un jauniem iespaidiem, noguruši, bet laimīgi mēs atgriezāmies uz bērnudārzu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *